Sukces tarnowskiego pogotowia 

Ekipa Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie zdobyła drugie miejsce podczas I Regionalnych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym w Wodzisławiu Śląskim. To ogromny sukces i potwierdzenie wysokich umiejętności tarnowskich ratowników medycznych.

Takie wydarzenia pokazują, jak profesjonalnie i doskonale przygotowane jest środowisko ratowników, które każdego dnia odpowiada za zdrowie i życie mieszkańców naszego regionu.

Serdecznie gratulujemy całej ekipie znakomitego wyniku oraz życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej satysfakcji z pełnionej służby.